Ürün Açıklamaları

Gold Mineral sıva sedef katkısı ile kalın ve orta boyutta renklendirilmiş stren akrilik kopolimer malzemeden meydana gelmiş dekoratif ve uzun ömürlü, duvarlarınıza yumuşak bir dokunuş sağlayan bir üründür.

İç cephelerde kullanılabilen, çok renkli, diğer ürünlere kıyasla uzun ömürlü, nefes alabilen çok farklı desenlerde uygulanabilen ve doğru sistemde uygulandığında dökülmesi söz konusu olmayan bir üründür.

UYGULAMA ALANLARI

Dekoratif bir görünüm istenen yüzeylerde, binaların dış cephelerinde ( 2 kat BS-18 şeffaf cila kullanılması koşulu ile)  ve iç cephelerinde, beton yüzeylerde, alçıpan yüzeylerde, ahşap yüzeylerde, gaz beton yüzeylerde, hazır beton yüzeylerde kısacası uzun ömürlü ve kalıcı olmasını istediğiniz tüm yüzeylerde uygulanabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ

Uygulanacak yüzey temiz ve kuru olmalıdır, uygulama yapılmadan önce mevcut eski boya ve sıva temizlenmeli ve astarlanmalı var ise yüzeydeki pürüzler ve çatlaklar dış cephe macunu ile giderilmeli tüm hazırlıklar bittikten sonra 0,5-1 lt su ilave edilerek karıştırılır ,gold mineral sıva çelik mala yardımı ile yüzeye uygulanmalı. Ürünün uygulanmasından 20-25 dakika sonra zeminin düzeltilmesi ve eşit dağılması için perdah atılmalı, ürün tamamen kuruduktan sonra daha parlak ve canlı renkler için 1-2 kat şeffaf cila uygulanması tavsiye edilir.

TÜKETİM

Kalın boyut                   : 25 kg/ 5-5,5 m2

Orta boyut                    : 25 kg/ 6-8 m2

KURUMA SÜRESİ

24-48 Saat (uygulama kalınlığına ve iklim koşullarına göre değişebilir.

AMBALAJ ŞEKLİ

25 kg plastik kovalarda

DEPOLAMA

Kendi ambalajında, dondan ve direkt güneş ışığından korunarak minimum + 5C° depolanmalıdır.

Ürün Modelleri