Hakkımızda

Koşullar ne olursa olsun hedefinden şaşma, kimseyle yarışma , kaliteni geliştir, müşterini memnun et, yeniliğe açık ol, şefaf ol …

Bekoteks Yapı Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti 2007 yılında Elif Özveren tarafından Sakarya – Adapazarı’nda kurulmuştur. Dekoratif Mineral Sıva üretimiyle başladığı faaliyetine , İç cephe,Dış Cephe boyaları , Dekoratif Sıva,koruycu astarlar, macun, tekstürlü boya grupları’nıda portföyüne katarak devam etmektedir.

Özellikle Dekoratif Mineral Sıva alannda uzman ekibiyle ürün portföyünü genişleterek Doğal Mineral Sıva , Renkli Mineral sıva , Gold Mineral Sıva , Shiny Gold Mineral Sıva ve Mikro püskürtme Mineral sıva ile alanında tek olmayı başarmıştır geniş ürün yelpazesi ve renk seçeneği ile.

Bekoteks Yapı Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti 2007 yılında 1 ülke ile başladığı iş hayatına bugün 33 ülkeyle devam etmektedir.

Biz Bekoteks Yapı Sanayi olarak kendimizi Ürün portföyünü en iyi şekilde geliştirmeye ve müşteri memnuniyetini önde tutmaya adadık , hedefimiz varolan tüm Ülkelerde “Wall Master BIETEX TM “ markasını bilinir ve daim kılmaktır.

Üterimini yaptığımız ürünlerin haricinde müşterilerimiz ve bayilerimizin ihtiyacı olan ticari ürün gruplarımızı da geniş tutarark tüm taleplere cevap vermek için , uzman personelimizle koordine çalışma içinde tüm taleplere karşılık vermek için itina ile çalışmalarımızı ve araştırmalarmızı yapmaktayız.

Bekoteks Yapı Sanayi olarak , birlikte çalıştığımız tüm bayi ve müşterilerimizi “Wal Master BIETEX TM” çatısı altında toplayarak büyk bir aile olduk ve hedefimiz ,  sağlam adımlarla çatımızı genişletip büyümektir.