Ürün Açıklamaları

Seramize Mineral sıva çeşitli boyuttaki renklendirilmiş taşların ve stren akrilik kopolimer malzemeden meydana gelmiş dekoratif ve uzun ömürlü bir üründür.

İç ve dış cephelerde rahatlıkla kullanılabilen, İklim koşullarına dayanıklı, suya dayanıklı, renklendirilmiş granüllerden oluşan, diğer ürünlere kıyasla uzun ömürlü, nefes alabilen çok farklı desenlerde uygulanabilen ve doğru sistemde uygulandığında dökülmesi söz konusu olmayan bir üründür.

UYGULAMA ALANLARI

Dekoratif bir görünüm istenen yüzeylerde, binaların dış ve iç cephelerinde, beton yüzeylerde, alçıpan yüzeylerde, ahşap yüzeylerde, gaz beton yüzeylerde, hazır beton yüzeylerde kısacası uzun ömürlü ve kalıcı olmasını istediğiniz tüm yüzeylerde uygulanabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ

Uygulanacak yüzey temiz ve kuru olmalıdır, uygulama yapılmadan önce mevcut eski boya ve sıva temizlenmeli ve astarlanmalı var ise yüzeydeki pürüzler ve çatlaklar dış cephe macunu ile giderilmelidir. Tüm hazırlıklar bittikten sonra kova başına 0,5-1,0 lt su katılarak malzeme karıştırılır ve  doğal mineral sıva çelik mala yardımı ile yüzeye uygulanmalı. Ürünün uygulanmasından 20-25 dakika sonra zeminin düzeltilmesi ve eşit dağılması için perdah atılmalı, ürün tamamen kuruduktan sonra daha parlak ve canlı renkler için 1-2 kat şeffaf cila BS-18 uygulanması tavsiye edilir.

TÜKETİM

Kalın boyut    : 25 kg/ 5-5,5 m2

Orta boyut     : 25 kg/ 6-8 m2

Saten boyut   : 25 kg/ 8-10 m2

KURUMA SÜRESİ

24-48 Saat (uygulama kalınlığına ve iklim koşullarına göre değişebilir.

AMBALAJ ŞEKLİ

25 kg plastik kovalarda

DEPOLAMA

Kendi ambalajında ,dondan ve direkt güneş ışığından korunarak minimum + 5C° depolanmalıdır.

Ürün Modelleri