Ürün Açıklamaları

Shiny Gold Mineral sıva kalın boyuttaki doğal taşların eritme yöntemiyle sim kaplanarak ve stren akrilik kopolimer malzemeden meydana gelmiş dekoratif pırıltılı, uzun ömürlü bir üründür. İçin deki sim katkısı ile duvarlarınıza ışıltılı bir dokunuş sunar

İç ve dış cephelerde rahatlıkla kullanılabilen, çok renkli, doğal, iklim koşullarına dayanıklı ,diğer ürünlere kıyasla uzun ömürlü, nefes alabilen çok farklı desenlerde uygulanabilen ve doğru sistemde uygulandığında dökülmesi söz konusu olmayan evinizin, ofisinizin iç ve dış cephesine ihtişamlı bir görünüm kazandıran bir üründür. İhtişamı duvarlarınıza taşıdık.

UYGULAMA ALANLARI

Dekoratif ve ışıltılı bir görünüm istenen yüzeylerde, binaların dış ce iç cephelerinde, beton yüzeylerde, alçıpan yüzeylerde, ahşap yüzeylerde, gaz beton yüzeylerde, hazır beton yüzeylerde kısacası uzun ömürlü ve kalıcı olmasını istediğiniz tüm yüzeylerde uygulanabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ

Uygulanacak yüzey temiz ve kuru olmalıdır, uygulama yapılmadan önce mevcut eski boya ve sıva temizlenmeli ve astarlanmalı var ise yüzeydeki pürüzler ve çatlaklar dış cephe macunu ile giderilmeli tüm hazırlıklar bittikten sonra 0,5-1,0 lt su ilave edilerek karıştırılır.ve  shiny gold mineral sıva çelik mala yardımı ile yüzeye uygulanmalı. Ürünün uygulanmasından 20-25 dakika sonra zeminin düzeltilmesi ve eşit dağılması için perdah atılmalı, ürün tamamen kuruduktan sonra daha parlak ve canlı renkler için 1-2 kat BS-18 şeffaf cila uygulanması tavsiye edilir.

TÜKETİM

Kalın boyut                        : 25 kg/ 5-5,5  m2

KURUMA SÜRESİ

24-48 Saat (uygulama kalınlığına ve iklim koşullarına göre değişebilir.

AMBALAJ ŞEKLİ

25 kg plastik kovalarda

DEPOLAMA

Kendi ambalajında, dondan ve direkt güneş ışığından korunarak minimum + 5C° depolanmalıdır.

Ürün Modelleri